Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Otomatik Döner Kapı

Döner Kapı Sistemleri

Otomatik Döner Kapı uygulamaları giriş ve çıkış yaya trafiğinin yüksek olduğu mekanlarda, yaya trafiğini rahatlatmak ve kontrol altına almak için kullanılır. Binanın estetik görüntüsüne göre ve daha çok fonksiyonellik üretilebilen kapı sistemleridir. Otomatik kapı sistemlerinde yaya güvenliğini kontrol altına almak adına, pnömatik sayesinde el sıkışması gibi durumlarda kapı durmaktadır.

Otomatik döner kapılar sayesinde binalarınız estetik açıdan şık görünüm sağlamakla beraber, ısı trafiği, ses, toz, enerji tasarrufu ve dış etmenlere karşı yüksek izolasyon sağlamaktadır. Otomatik kapılarda, mekanın şekli ve mimari çizim/renklerine göre sabit kısımlarında yan duvar metal kaplamaları, ahşap uygulamalar ve RAL rengine göre boyanabilme imkanı bulunmaktadır. Radar kullanılmak suretiyle, otomatik döner kapılar, manuel döner kapıların tersine sinyal gönderme suretiyle harekete başlar ve güvenlik seviyesi yüksek donanımlarla kaplanmış kapılardır.

Özellikler

Teknik Özellikler

Upgate döner kapı uluslararası özellikleri sahip, imalat esnasında kullanılan malzemeler dahil ISO 9001, TUV ve CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.
Uygulamaların profil sistemi, üç kanatlı veya dört kanatlı olarak yapılabilmektedir.
Otomatik Döner Kapıların tüm profillerine uygulanan fırçalar sayesinde aksamlar çizilmez ve içeriye toz girmesi engellenir.
Uygulama yerden belirli yüksekte bulunan alt kovan içinde bulunan yataklama rulmanları ile rahatça hareket etmektedir. Bu sayede zamanla etki eden dış etkenlerden zarar görmez. (Su, Toz, Kir vb.)
Upgate Döner Kapılar yüksek yaya trafiği ve çalışma sıklığına göre özel olarak üretilir.
Upgate Döner Kapılar isteğe göre RAL renginde ve eloksal olarak üretilebilmektedir.
Sistem otomasyon, radar algılama sistemi sayesinde, canlı veya cansız maddeleri algılayarak kapıyı çalıştırır ve dönme hareketi bitince ilk orijinal noktada durmasını sağlar.
Kanatların camları ve yan kısımlar (bombeli camlar) şeffaf lamine cam olarak üretilebilmektedir.
Üst kısımda alüminyum levha kaplaması sayesinde, ihtiyaç halinde açılarak otomasyon mekanizma bölümüne istenilen halde müdahale edilebilmektedir.
Uygulamaların mekanik kilitleme sistemi mevcuttur
Otomatik Döner Kapılarda yaşlı ve özürlü yaya trafiği için yavaş geçiş sistemi bulunmaktadır.
Acil durum halleri için, acil durum butonu ile kapıyı anında durdurabilir ve elle kapı kanatları itilmek suretiyle döndürülebilir.
Elektronik emniyet sistemleri (4 adet topuk sensörü ve 2 adet kenar kolon sensörü) bulunmaktadır.
Elektrik kesintilerinde manuel olarak da kullanılabilmektedir.
Kapının içinde halojen aydınlatma lambaları bulunmaktadır.

Orta konsolda bir mile bağlı ya da konsol ile birlikte dönen, üç düz kanat ve dairesel yan sabitlerden oluşur. Geçiş genişliği az, iç boşluğu daha geniş döner kapılardır. Break-out özellikli üretilebilirler.

Orta konsolda bir mile bağlı ya da konsol ile birlikte dönen, dört düz kanat ve dairesel yan sabitlerden oluşur. Geçiş genişliği fazla, iç boşluğu daha dar döner kapılardır. Break-out özellikli üretilebilirler..

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI