Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Doksan Derece Açılır Otomatik Kapılar

Döner Kapı Sistemleri

90 derece otomatik kapı uygulamaları, standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar, çok fazla uygulama alanına sahip, kanat tipi dairesel kapı otomasyonlarıdır. Uluslararası standartları karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş ve yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans, süreklilik sağlayan ve kolaylık sağlayan bir üründür. Sessiz çalışan otomasyon sistemi ve kompakt yapısı ile paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlar.

Özellikler

Genel Bilgiler

Mevcutta bulunan tüm dairesel açılan kapılara uygun aparatlar ile montajı mümkün olan sistem, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollar ile; çekme, itme veya paralel çekme kolu gibi oldukça zengin uygulama tipi sunmaktadır. Aksesuar seçenekleri ile otomasyonun montajını uygun olan her alanda, kapı kanadının açılma yönünde yada tersinde kalan kiriş, kasa yada duvar üzerinde uygulamak mümkündür. 90 derece kapı otomasyonu, kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş yada yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, bu tip otomasyon sistemi mevcut kanadın üzerine monte edilerek de uygulanabilmektedir.

90 derece kapı sistemleri şifre paneli sayesinde kapının yetkisiz kişilerin açmasını da önlemektedir.
Çeşitli kapı ağırlıklarına göre motor seçenekleri mevcuttur.
Bu tip otomasyonlara ek olarak sensör, radar, el sensörü ve kumanda dahil edilerek açılma ve kapanma kontrol altına alınabilmektedir.
Otomasyon sisteminde bulunan algılama sistemi sayesinde yaya trafiğindeki çarpma veya sıkışma gibi durumlar ortadan kaldırılmıştır.

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI