Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Hermetik Kapılar

Hermetik (Sızdırmaz) Hastane Ameliyathane Kapıları

Kendi ARGE çalışmalarımız ile üretmiş olduğumuz Hermetik Kapılar, Akrediteli Test Labratuarlarında ki Sızdırmazlık Testlerinden başarılı bir şekilde geçerek sertifikalandırılmıştır. Hermetik Kapılar hijyenin ve hava akışının hayati önem taşıdığı hastane ameliyathane bölümlerinde kullanılmaktadır.

Hermetik Kapı sistemleri, sızdırmaz kapı anlamına gelen ve hava izolasyonun yüksek seviyede olması gereken; ameliyathane, laboratuvar, röntgen odaları, soğuk hava odaları gibi alanlarda kullanılır. Ortamların sızdırmazlık dereceleri farklılık gösterir ve bu gibi etkenlere göre hermetik kapılar üretilir. Röntgen odasının ihtiyacı ile soğuk hava odasının sızdırmazlık derecesi bir değildir. Bu sebeple her hermetik kapı ihtiyacınızı görmez. Alana uygun model ve üretim gereklidir.

Genel Özellikler

UV ışınları kullanılan odalar ve röntgen odaları harici ameliyathane ve tıbbi laboratuvar gibi alanlarda kullanılan hermetik kapı özellikleri şöyledir; Yüksek seviyede sızdırmazlık (Hava ve ısı izolasyonu) Su ve Homojen etkilenmemesi. Kapıların asit, temizleyici vb aşındırıcı maddelere karşı dayanıklı olması Kapı panel ve kanatlarının darbe ve çizilmelere dayanıklı olması. Özelliğini kaybetmemesi Yaya trafiklerinde kullanılan el sensörü, diz-dirsek butonu, şifre paneli gibi ürünlerin hijyenik olması

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI